Met filmmaker Rogier van der Zwaag
En de winnaar is...
-
1
Spullen
- Een tafel
- Twee rechthoekige voorwerpen
- Plakband
- Twee A4 velletjes
- Een potlood
- Een liniaal
- Een camera of een telefoon met een camera
- Een paar gekleurde stiften
- Een beker of mok
- Twee voorwerpen die heel erg op elkaar lijken
Nodig
- Twee spiegels tegels zonder randje en lijstje
Hoedoejedat-jes
Afleveringen
-
AfleveringRogier maakt
Aflevering Rogier maakt
Dat was lastig...
-
Op mijn tenen
Super Cool!
Je hebt het project gedaan!
Hier kun je je inzending uploaden. Als je wilt meedoen aan een wedstrijd moet je een account hebben. Wanneer je inzendt zonder account, doe je niet mee aan de wedstrijd. Ook mogen er geen mensen herkenbaar op je inzending te zien zijn.
Hier kun je je inzending uploaden. Als je wilt meedoen aan een wedstrijd moet je een account hebben. Wanneer je inzendt zonder account, doe je niet mee aan de wedstrijd. Ook mogen er geen mensen herkenbaar op je inzending te zien zijn.
Profiel
Inloggen
Maak je eigen Klokhuis account aan
Ik ben
Gelukt!
Wachtwoord vergeten
Wachtwoord herstellen
Jouw account verwijderen
Wil je jouw Klokhuis account verwijderen? Klik dan hieronder op de knop. Je krijgt dan een mail toegestuurd met daarin een link. Als je op die link klikt, wordt je account definitief verwijderd.
Email wijzigen
Wachtwoord wijzigen
Gebruikersnaam wijzigen
Vraag je ouders om toestemming
Je hebt toestemming nodig van je ouders voordat je verder kunt gaan.
Als je ouders de mail waarmee ze toestemming kunnen geven hebben weggegooid kun je het opnieuw vragen. Vul dan eerst hieronder hun email adres opnieuw in.